HRADY A ZÁMKY HISTORICKÁ MISTA CÍRKEVNÍ PAMÁTKY PAMÁTKY UNESCO HOME PAGE HOME PAGE 15 KRKONOŠE 14 SEVERNÍ MORAVA A SLEZSKO 13 STŘEDNÍ MORAVA 12 JIŽNÍ MORAVA 11 VYSOČINA 10 VÝCHODNÍ ČECHY 09 ČESKÝ RÁJ 08 ČESKÝ SEVER 07 SEVEROZÁPADNÍ ČECHY 06 ZÁPADOČESKÉ LÁZNĚ 05 PLZEŇSKO 04 ŠUMAVA 03 JIŽNÍ ČECHY 01 PRAHA 02 OKOLÍ PRAHY PO RUSSKI POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY KONGRESOVÁ TURISTIKA AKTIVNÍ DOVOLENÁ PŘÍRODA LÁZNĚ 14 SEVERNÍ MORAVA A SLEZSKO 13 STŘEDNÍ MORAVA 12 JIŽNÍ MORAVA 11 VYSOČINA 04 ŠUMAVA 03 JIŽNÍ ČECHY
Pátek 20.09.2019
 

REGION ČESKÝ SEVER
Vyhledávací centrum
Rejstřík regionu
Katalog KUDY Z NUDY
Databanka akcí
Dopravní přístupnost
Destinační management
Příroda a její ochrana
Chráněná krajinná území
Přírodní zajímavosti
Jeskyně a propasti
Vrcholy, hřebeny, sedla
Fauna a flora
Naučné stezky
Památky a zajímavosti
Památky a architektura
Církevní památky
Hrady a zámky
Kultura, zábava, sport
Kultura a zábava
Sport a relaxace
Zimní sporty
Aktivní dovolená
Folklor a tradice
Etnografický region
Etnografický subregion
Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Turistika a volný čas
Agroturistika
Pěší turistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Vinařská turistika
Pohádkové regiony
Lázeňství
Lázeňská zařízení
Lázeňské domy a sanatoria
Kongresová turistika
Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Ubytování a stravování
Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality

UNMANI Helena

Helena Unmani
Helena Unmani
Helena Unmani

Narodila jsem se ve znamení Lva, v čínském horoskopu Tygra. Mám ráda žlutou, oranžovou, cihlovou barvu, moře, jezera, rybníky. Chutná mi meloun, mango, avokádo, jsem vegetariánka a ráda to občas porušuji svíčkovou v restauraci. Baví mě cestovat a zkoumat cizí země a lidi. Potřebuji svobodu, prostor na tvoření a realizaci svých nápadů.

S tantrou jsem se potkala v roce 1995 v jižních Čechách a od té doby se vše v mém životě změnilo. Začala jsem se věnovat psychoterapii, taneční primitivní expresi a angličtině. Cestovala jsem do Brazílie na setkání s Grofem a ahajuaskou, do Austrálie za angličtinou, tantrou a oceánem, do Ameriky za přírodou a indiány, do Arizony, Utahu, Colorada, několikrát do Indie do Oshovi "Multiverzity", na Krétu za Bohyní, do Anglie za keltskými kamennými kruhy a meditací. Mám za sebou jednu tantrickou svatbu a také rozvod.

Posledních 5 let se intenzivně věnuji tantře - prošla jsem výcvikem Sky Dancing Tantra s Johnem Hawkenem, organizuji pro něj výcviky tantry a šamanismu, asistuji mu, učím vlastní tantrické víkendy s mým Shivou Karlem, nabízím tantru pro ženy. Nyní jsem v novém výcviku Sarity a Geha, School of Awakening, Soulmate training for lovers, který bude tak na 2 - 3 roky. Organizuji od tohoto roku jejich tantrické ochutnávky . Tvořím a buduji dům, kde tantra může pulzovat.Jak to jde , dál jezdím alespoň jednou za 2 roky do Puny a Indie, i když loni jsem strávila celý únor na Slovensku seznamováním se s učením Žiarislava, velkého učitele o původním přírodním duchovenstvu. A tak jsem 21.6.2006 na velké oslavě Slunovratu na Královej Holi přijmula další nové jméno a to RADOMILA.A velkou radost jsem měla v srdci , když konečně kniha Tantrická Láska, kterou jsme s mým milovaným Karlem překládali, vyšla 30.6.2006 v Pragmě!!

Od ledna 2005 jsem v novém láskyplném vztahu se svým tantrickým přítelem Karlem - spolu jsme prošli nádherných a plných 5 let tantrického života a nyní jsme oba vstoupili do nových partnerství.

Mně se zjevil na konci dubna 2005 přímo na Skalce Vlado a tak spolu rok meditovali, milovali se, učili se rozumět sobě i navzájem a nabízeli naše zkušenosti ostatním...a setkal se s Kamilou.
NO a TEĎ , je to trochu tajemné i divoké i neuchopitelné,no a tak čekám jak vše vše vyvine....již 4.měsíc se poznávám s jedním takovým krásným modrým andílkem,a čekám zda přistane ,což bych si moc přála , a nebo jen jemně kolem proletí a zanechá pyl ze svých křídel....

KONTAKTNÍ ADRESA:

Helena UNMANI
Skalka u Doks 22
472 01 Doksy
Česko (CZ)
tel: (+420) 606/643 934 NOVY TEL. do
(+420) 606/651 499 Helena Unman

UPŘESŇUJÍCÍ ODKAZY

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.Nataraj.cz

Typ záznamu: Vedoucí pracovník
AKTUALIZACE: Jarka - bob =:o)) (Občanské sdružení Nataraj) org. 2, 15.09.2006 v 16:23 hodin
Copyright 1998-2019 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
ATUR ČR
Podmínky členství ATUR ČR
Aktuality
Turistické regiony ČR
Turistické oblasti ČR